Shampo për Refleksin e Kuq me Këna

  Shampo për Refleksin e Kuq me Këna

  Lek 1,300
   DESCRIPTION

   Shampo specifike për të ringjallur tonin e flokëve të kuq dhe bakër falë biologjisë së Lawsonia. Mban rezultatin e marrë me ngjyra natyrale dhe jo natyrale për më gjatë. Me ekstrakte organike të tërshërës, karrotës dhe orizit, pastron butësisht, duke i lënë flokët jetikë dhe me shkëlqim.Nuk përmban alergjen.

   SI PËRDORET:

   Aplikojeni duke masazhuar shampon në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpëlani.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP