Shampo Kundër Rënies së Fokëve me Dëllinjë dhe Çaj

  Shampo Kundër Rënies së Fokëve me Dëllinjë dhe Çaj

  Lek 399 Lek 800
   DESCRIPTION

   A keni ndonjë problem ndaj humbjes së flokëve? Nuk keni njohur akoma shampon tonë efektive për humbjen e flokëve.

    Detajet e produktit:

   Sekreti më i rëndësishëm i shampos kundër rënjes së flokëve Thalia Juniper dhe Tea Tree Oil është aktivi bimor PhytoComplex AHL®, e cila merret nga një përzierje e 24 bimëve të ndryshme në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe është efektive kundër rënjes së flokëve. Produkti gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinën e hidrolizuar që përmban.

   Efekti i produktit kundër rënjes së flokëve rritet nga ekstrakte intensive të pemës së dëllinjës. Pema e dëllinjës ka një tjetër tipar të mrekullueshëm siç është rritja e qarkullimit të gjakut.

   Ekstraktet e pemës së çajit, nga ana tjetër, ndihmojnë në eliminimin e rritjeve të padëshiruara në flokët dhe lëkurën e kokës, parandalojnë formimin e zbokthit, ushqejnë dhe lagështojnë flokët tuaj.

   Përdorimi:

   Aplikoni Thalia Juniper dhe Tea Tree Oil Anti-Hair Ross Shampoo në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë. Lëreni të qëndrojë në flokët tuaj për të paktën pesë minuta. Për të rritur thithjen, masazhojeni atë në flokët tuaj dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Përdoreni atë rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP