Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Set udhëtimi - Stamboll (Kujdesi për trupin)

Set udhëtimi - Stamboll (Kujdesi për trupin)

Regular price Lek 799 ALL
Regular price Lek 2,000 ALL Sale price Lek 799 ALL
Sale Sold out
Tax included.

E lashtë me kulturën  mijëra vjeçare, krenare me kryeqytetin e saj prej tre perandorish, unike me shkrirjen e saj në Azi dhe Evropë, romantike me dashurinë e saj...

Në të kaluarën dhe sot, mbetet misterioz… Stambolli!

Thalia Natural Beauty ka përgatitur Setin Udhëtues të Stambollit, frymëzuar nga ky qytet unik, në mënyrë që lëkura juaj të mund të duket në mënyrën më të mirë ndërsa jeni me pushime. Set udhëtimi Thalia Bukuri Natyrore në Stamboll; Përbëhet nga xhel dushi, locion trupi dhe sapun.

Ju do të ndjeni magjinë e Stambollit në lëkurën tuaj me kombinimin unik të vajit argan organik 100%, të pasur me acide yndyrore thelbësore dhe vitaminë E, dhe vaj ulliri, i cili është një depo e vitaminave E, D dhe K. Lëkura dhe flokët tuaj do të jenë më të butë dhe të hidratuara intensivisht. Falë këtyre produkteve që depërtojnë thellë në lëkurë, ju do të rigjeni pamjen natyrale që keni humbur për shkak të ndryshimeve të motit dhe faktorëve të mjedisit.

Vaj ulliri dhe xhel dushi organik Argan Oil (100 ml):

Produkti, me vajin e ullirit dhe përmbajtjen organike të vajit të arganit, i jep lëkurës   hidratim të thellë me vajin e arganit organik dhe përmbajtjen e vajit të ullirit dhe siguron rigjenerimin e lëkurës. Nga ana tjetër, kjo e bën lëkurën tuaj të butë.

Mënyra e përdorimit:

Vendoseni produktin në mëngjes dhe në mbrëmje duke e masazhuar me lëvizje rrethore. Ndërsa pastron butësisht lëkurën me shkumën e saj të bollshme, ajo gjithashtu e ushqen dhe e shkëlqen me vitamina  

Vaji ulliri dhe sapun vaj organik Argan: Ky sapun natyral, të cilin mund ta përdorni me siguri në pastrimin e trupit, fytyrës dhe flokëve, zbukuron lëkurën me shkumën e bollshme dhe strukturën e butë, forcon flokët, rrit rezistencën e lëkurës ndaj sëmundjeve të lëkurës.

 Mënyra e përdorimit:

 Lani fytyrën duke shkumëzuar produktin, lëreni në formën e një maske për dy deri në tre minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë banjës, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin dhe flokët. Prisni për një kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

 Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details