Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Set për Rënie Intensive të Flokëve

Set për Rënie Intensive të Flokëve

Regular price Lek 1,490 ALL
Regular price Lek 1,800 ALL Sale price Lek 1,490 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Ju jep butësi dhe shkëlqim flokëve, parandalon nyjet në flokë. Riparon flokët që shpesh janë të ekspozuara ndaj proceseve të tilla si tharja dhe drejtimi.  Ai ushqen flokët pa i rënduar nga rrënja në majë. Ka një efekt përshpejtues në rritjen e flokëve, gjë që e bën më të lehtë formësimin e flokëve. Me formulën e saj të veçantë që përmban 2 shtresa vaji organik të përqendruar të arganit Maska e flokëve Organike Argan Oil e Thalia Natural Beauty do të japë të gjitha përfitimet e renditura më sipër në nivelin më të lartë. Ju gjithashtu do të vini re se rënia e flokëve tuaj zvogëlohet falë përbërësit aktiv bimor PhytoComplex AHL® të patentuar në produkt.

Shampo-ja kundër rënies së flokëve Thalia Natural Argan Oil përmban nivele të larta të vitaminës E për shkak të vajit të arganit. Thalia Natural Argan Oil, i cili përfshin këtë vaj unik në formulimin e tij ka veti antioksiduese, hidraton flokët tuaj dhe parandalon flluskat e pakontrolluara me efektin e saj të dyfishtë. Në këtë mënyrë, flokët bëhen më të butë dhe duken të pastër për një kohë të gjatë. Përveç të gjithave, kjo i bën flokët të shkëlqejnë shumë sepse reflektojnë më shumë dritë. 

View full details