Set për fytyrën

  Set për fytyrën

  Lek 1,600 Lek 2,300
   DESCRIPTION
   • Lëkurë Bebi!

   • Pastro toksinat nga fytyra!

   • Seti 2+ 1 : krem fytyre , pastrues shkumë dhe tonik .
   • BLI 2 DHE FITO 1 FALAS!

    Me formulën e tij të veçantë ,seti siguron zvogëlimin e poreve dhe ndihmon në parandalimin e pikave të zeza, aknet, të cilat janë ndër problemet më të mëdha të të rinjve. Produkti ndihmon fytyrën tuaj të ketë një pamje të gjallë dhe rrezatuese. 
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP