Set me 90% sekrecion kërmilli, për lëkurë miks në të yndyrshme

  Set me 90% sekrecion kërmilli, për lëkurë miks në të yndyrshme

  Lek 8,599 Lek 11,500
   DESCRIPTION

   Ky lloj larësi kremoz me qumësht pastron në mënyre perfekte cdo papastërti dhe makeup, duke ruajtur balancën natyrale të lëkurës.

   Serumi i bukurise bazuar në jargët e kërmillit, falë ingredientëve të tij natyralë është ideal për shkëlqimin, hidratimin dhe luftën kundër shenjave të moshës në fytyrë dhe në qafë.

   Të gjitha llojet e lëkurës përfitojnë nga ky krem falë vetive të ingrendientëve të tij: Jargë Kërmilli (ushqyes), Snail Burr Active Water (elastike), Acid Hilauronic (kundër rrudhave), vaj Jojoba dhe gjalpë organik shea (zbutës),Vaj Organic Argani(oksigjenues), Rice Starch (freskues),dhe Vegetable Glycerin (hidratues). Përdorimi ditor i këtij kremi kombinuar me serumin me sekrecion kërmilli 90%, ndihmon kundër shenjave të para të rrudhave dhe i jep lëkures bukurinë e saj natyrale

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP