Set Eterea, Acid Hialuronik dhe Spray Hidratues Intensiv

  Set Eterea, Acid Hialuronik dhe Spray Hidratues Intensiv

  Lek 5,990 Lek 9,200
   DESCRIPTION
   • Rigjeneron dhe zbut lëkurën
   • Efekt tërheqës dhe super hidratues
   • Rrit elasticitetin e indeve
   • Vepron kundër inflamacioneve
   • Formula e pasur me ekstrakte organike të mjedrës, boronicës etj.
   • Stimulon qelizat e kolagjenit 
   Spray intensive multi-active është mik i pazëvendësueshëm dhe i dobishëm i bukurisë me veprim gjallërues, detoksifikues, hidratues nëpërmjet ekstraktëve të Pine, Moringa dhe Ficus Indica.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP