Serumi Rigjenerues dhe Hidratues SOS 90% Aloe Vera

  Serumi Rigjenerues dhe Hidratues SOS 90% Aloe Vera

  Lek 1,200
   DESCRIPTION

   Seria Riparuese dhe Hidratuese SOS Thalia Natural Beauty riparon shpejt lëkurën tuaj me përmbajtjen e tij 90% të ekstraktit të aloe vera!

   Informacione mbi produktin:

   Aloe vera është një barishte që ka përfitime të shumta si për lëkurën ashtu edhe për flokët. Pastrimi dhe kujdesi për lëkurën, hidratimi, efektiv në infeksionet e lëkurës (djegie, plagë, puçrra, ekzema, etj.), Forcimi dhe riparimi i flokëve, si dhe përshpejtimi i qarkullimit të gjakut mund të renditen si disa nga këto përfitime. Për këtë arsye, Akten Cosmetics, e cila i jep një rëndësi të veçantë studimeve R&D, ka krijuar një seri në të cilën ekstrakti i aloe vera përfshihet shumë: Thalia Natural Beauty Seria Aloe Vera. Seria riparuese dhe hidratuese SOS e serisë së Aloe Vera-s Thalia Natural Beauty, një nga produktet e shquara të serisë, tërheq vëmendjen me ekstraktin e aloe verës prej 90% dhe meriton vëmendjen e grave që i kushtojnë rëndësi kujdesit të fytyrës. Seria Riparuese dhe Hidratuese SOS e Serisë Riparuese dhe Hidratuese Thalia Natyrore të Bukurisë Thalia ofron veti qetësuese dhe hidratuese menjëherë në lëkurën tuaj. Serumi është jashtëzakonisht i lehtë në strukturë por i fuqishëm në efekt; Hidraton shpejt lëkurën tuaj, lehtëson tensionin e lëkurës tuaj, e ndihmon atë të rifitojë ekuilibrin e lagështisë së saj. Ne ju rekomandojmë të përdorni këtë serum së bashku me kremin e riparimit dhe hidratimit të fytyrës dhe tonikun e fytyrës Aloe Vera.

    Përdorimi i produktit:

   Hidhni disa pika nga serumi SOS në pëllëmbën tuaj. Vendoseni në fytyrën tuaj të pastruar me prekje të lehta, fërkojeni mirë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP