BIOSNAIL Serum Fytyre anti-age 90% sekrecion Kërmilli
BIOSNAIL Serum Fytyre anti-age 90% sekrecion Kërmilli

  BIOSNAIL Serum Fytyre anti-age 90% sekrecion Kërmilli

  Lek 4,700
   DESCRIPTION

   Serumi i bukurise bazuar në jargët e kërmillit, falë ingredientëve të tij natyralë është ideal për shkëlqimin, hidratimin dhe luftën kundër shenjave të moshës në fytyrë dhe në qafë. Një serum i cmuar që falë të gjithë ingredientëve të tij si : jargë kërmilli (ushqyes), Active Water Burr nga kërmilli (elastik), ujë trëndafili nga Damasku (tonifikues),  Acid Hilauronic (kundër moshës), ekstrakte organik Mallow (zbutes), lëng organik Aloe Vera dhe vaj ulliri (hidratues), tërheqin dhe tonifikojne, zbardhin njollat e vogla në lëkurë dhe e zbusin lëkurën. Përdorimi i  serumit të kombinuar me kremin e fytyrës me sekrecion kërmilli (me përmbajtje 66%) ndihmon fytyrën të duket më e relaksuar dhe eliminon shenjat e lodhjes në fytyrë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP