BIOSNAIL Serum për lëkurë të ndjeshme për fytyrën, qafën dhe dekoltenë me 85% sekrecion kërmilli

  BIOSNAIL Serum për lëkurë të ndjeshme për fytyrën, qafën dhe dekoltenë me 85% sekrecion kërmilli

  Lek 5,950
   DESCRIPTION


   Serum luksoz për fytyrën dhe qafën me jargë kërmilli dhe ekstrakte enzimash të jargëve të kërmillit (për ushqyerje dhe efekt natyral  kundër rrudhave dhe me efekt ingredient HD që ndihmojnë për të përforcuar konturet e faqeve dhe mjekrës, duke zbutur dhe tërhequr zonën e qafës dhe dekoltesë. Pikë e fortë e këtij serumi është miksimi i ingredientëve aktivë që sjellin bardhësi dhe përmiresojne aparencën e lëkures (ribalancim i kompleksit të lëkurës).

   Jargët e kërmillit të ardhur nga Liposome, marrë edhe përmes ekstraktimit enzimatik, e bëjnë lëkurën më elastike. Tetrapeptide-2, kundërveprojnë me  lëkurën e varur. Cfarë kompleton veprimin unik të këtij serumi është kompleksi i algave kundër ndotjes të cilat  ndihmojnë në forcimin e sistemit mbrojtës natyral kundër smogut, ndotjes dhe agjentëve atmosferike dhe së fundmi ruajtjen e elasticitetit të lëkurës. Përvec kësaj fale ingredientëve aktivë unikë, serumi përmban molekula të acidit hilauronik për më shumë efekt kundër rrudhave , ekstrakte glicerine nga tërshëra organike dhe ekstrakte glicerine nga Goji për stimulimin dhe veprimin energjik të lëkurës sonë me veti antioksidanti për fytyrën dhe qafën.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP