Sapuni me Mastikë

  Sapuni me Mastikë

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Sapuni me mastikë ndihmon lëkurën tuaj të rimarrë fleksibilitetin e humbur me kalimin e kohës për shkak të përmbajtjes me ekstrakte çamçakëzi dhe përmbajtje Q10. Ndërsa ndihmon në rikuperimin e lëkurës të lodhur dhe të varur, ajo freskon dhe e hidraton atë

   Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin me siguri sapunin, i cili tërheq vëmendjen me parfumin e tij të veçantë. Do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

   Përdorimi:

   Lani fytyrën me sapunin, lëreni në formën e një maske për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP