Sapun me Parfum të Përqendruar Crystal

  Sapun me Parfum të Përqendruar Crystal

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Sapuni Crystal prezantohet me shkumën e tij të bollshme dhe notat joshëse të shegës, duke u krijuar me lule lotusi, bozhure, mjedre dhe manjolie. Krijon një magji të ndezur intensive me myshkun, acaju dhe qelibar duke ledhatuar lëkurën tuaj.

    Përdorimi:

   Lani duart dhe fytyrën me sapunin Thalia Crystal. Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske, pastaj shpërlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP