Sapun me Parfum të Përqëndruar Thalia Girl

  Sapun me Parfum të Përqëndruar Thalia Girl

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Sapuni Thalia Girl do të ndriçojë anën tuaj femërore me jasemin të ëmbël dhe aromatik, ndërsa do të rrisë hijeshinë tuaj me kakao intensive dhe tonka marramendëse. Prekjet e buta me bajame dhe kafe që do tju sigurojnë butësi dhe hidratim në lëkurën tuaj.

     Përdorimi:

    Përdorni sapunin Thalia Girl për të shkumuar dhe larë duart dhe fytyrën. Lëreni atë për 2-3 minuta në formën e një maske, pastaj shpërlaje me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Prisni për një kohë dhe shpërlaje me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP