Sapun me Ekstrakt Kërmilli

  Sapun me Ekstrakt Kërmilli

  Lek 300
   DESCRIPTION

   Sapuni me ekstrakt kërmilli përshpejton ripërtëritjen e qelizave me allantoinë në përmbajtjen e tij, përshpejton riparimin e plagëve në lëkurë dhe krijon një efekt freskues në të. Është gjithashtu një substancë antioksiduese, allantoina e cila lufton radikalet e lira që dëmtojnë lëkurë dhe ngadalëson procesin e plakjes. Për shkak të këtyre vetive, lëkura juaj mbetet e re dhe e butë. Falë parfumit të tij të veçantë dhe bazës që ka, me këtë sapun të testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër.

   Përdorimi:

   Lajeni lëkurën me shumë shkumë. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta në formën e një maske. Shpëlajeni me ujë të ftohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP