Sapun Zbardhues për Lëkurën

  Sapun Zbardhues për Lëkurën

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Përfitoni një lëkurë më të bardhë me sapunin zbardhues Thalia!

   Informacione mbi produktin:

   Sapuni për zbardhjen e lëkurës Thalia është formuluar për t’i dhënë lëkurës një ndriçim të shëndetshëm duke njëtrajtësuar ngjyrën e lëkurës. Falë përzierjeve speciale të bimëve që përmban, ky sapun parandalon ndryshimet e dukshme të ngjyrave në lëkurën tuaj, pastron atë nga qelizat e vdekura dhe i jep fleksibilitet dhe butësi duke mos e lënë me vaj. Gjithashtu bën që pamja e njollave në lëkurën tuaj të ndryshojë. Përdorimi i rregullt i sapunit zbardhues të lëkurës Thalia Natural Beauty, do t’iu mundësojë të dalloni që njollat ​​dhe ndryshimet e tonit në lëkurën tuaj zvogëlohen. Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin këtë sapun 100% natyral, i cili bie në sy me aromën e tij të veçantë. Ju do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër fale këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

    Përdorimi:

   Lani fytyrën me sapunin për zbardhjen e lëkurës Thalia Natural Beauty, lëreni atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP