Sapun me Ekstrakt Kanelle

  Sapun me Ekstrakt Kanelle

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Ekstrakti i kanellës në Sapun e bën rutinën tuaj të pastrimit të këndshme me efekt SPA. Një banjë me ujë të nxehtë me sapun kanelle do ta shndërrojë stresin që përjetoni gjatë gjithë ditës në kënaqësi. Sapuni i knellës, i cili përgatitet plotësisht nga vajrat bimorë, e bën lëkurën tuaj të ketë ndjesi pambuku dhe ndihmon në eliminimin e sëmundjeve të padëshiruara të lëkurës.

   Përdorimi i produktit:

   Pasi të keni larë fytyrën me shumë shkumë, lëreni atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Falë parfumit të veçantë dhe bazës së sapunit të testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP