Sapun Terebinth

  Sapun Terebinth

  Lek 300
   DESCRIPTION

   Terebinth, është një badiava e egër, e njohur ndryshe si tinkturë ose arrë e thatë. Kryesisht rritet në rajonet e Anatolisë Juglindore dhe Lindore, si dhe në Mesdhe dhe Egje. Sapuni Terebinth është bërë nga vaji i kësaj badiave të egër dhe është i njohur për përfitimet e tij të shumta për lëkurën.

   Terebinth ka shumë efekte si: heqja e rrudhave, heqja e puçrrave, kërpudhat, infeksionet dhe venat me variçe në lëkurë. Sapuni Thalia Natural Beauty Terebinth, i cili prodhohet me metoda krejtësisht natyrale, ndihmon në parandalimin e fenomeneve të padëshiruara në lëkurë, nga ana tjetër, hap poret e saj dhe relakson trupin.

   Kur e aplikoni në zonën e këmbës tuaj me masazh, ajo rrit qarkullimin e gjakut dhe ndihmon në peroblemet e venave me variçe. Gjithashtu largon fenomenet e kruajtjes se trupit.

   Sapuni është gjithashtu i dobishëm për flokët tuaj. Parandalon rënien e tyre, forcon flokët e hollë dhe të thyer, u jep flokëve tuaj një shkëlqim natyral dhe një pamje të gjallë.

   Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin me siguri.

   Ju do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

   Përdorimi:

   Lani lëkurën tuaj me shumë shkumë. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta në formën e një maske. Shpëlajeni atë me ujë të ftohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP