Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Sapun Natyral me Vaj Kokosi Ekstra i Virgjër

Sapun Natyral me Vaj Kokosi Ekstra i Virgjër

Regular price Lek 350 ALL
Regular price Sale price Lek 350 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Me sapunin natyral, ushqyes dhe riparues me vaj kokosi, lëkura juaj do të marrë frymë  me lehtësi dhe nuk do t'i rezistoni aromës së mrekullueshme, që do t'ju shoqërojë gjatë  gjithë  ditës.

Informacione mbi produktin:

Arra e kokosit na ofron fuqinë e natyrës me qumështin, frutat, farën, madje edhe lëvozhgën e fortë dhe fibrat që mbulojnë lëvoren. Kokosi dhe vaji i marrë prej saj kanë një përmbajtje kaq të pasur! Përveç vetive antioksiduese dhe antibakteriale, vaji i kokosit, i cili ka mjaft vitamina E, C dhe B6, dhe minerale si hekuri, magnezi, natriumi, kaliumi, është një thesar i vërtetë për lëkurën.

Vaji i kokosit, i cili përthithet shpejt dhe lehtë nga lëkura, ushqen thellësisht, hidraton, kujdeset dhe zbut lëkurën. Ndërsa ndihmon për të hequr lëkurën e vdekur nga trupi, ajo gjithashtu shëron lëkurën e irrituar. Sapun natyror ushqyes dhe riparues i vajit të kokosit, i cili është shumë ushqyes, krijon një ndjenjë të butë në lëkurën tuaj falë ekstrakteve intensive të kokosit që përmban. Me vetitë unike hidratuese të vajit të kokosit, lëkura juaj fiton elasticitet. Ky sapun natyral ndihmon gjithashtu në parandalimin e shenjave të plakjes në lëkurën tuaj. Ju mund të përdorni Sapun Natyror Ushqyes dhe Riparues të Vajit të Kokosit Thalia Natural Beauty në fytyrë dhe trupin tuaj me qetësi.

Përdorimi:

Lani fytyrën me sapunin ushqyes dhe riparues me Vaj Kokosi, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj dhe prisni për pak kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details