Sapun Natyral me Lule Zambaku

  Sapun Natyral me Lule Zambaku

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Prodhuar për të pastruar lëkurën, për të ndriçuar tonin  dhe për të siguruar një pamje të qartë me ekstraktin intensiv të zambakut të luginës. Sapuni Thalia me lule zambaku, i cili hidraton lëkurën në mënyrë të mrekullueshme me formulën e tij të përforcuar me gjalpë shea, ofron një përvojë të këndshme me shkumën e saj të pasur dhe kremoze. 

   E njohur gjithashtu si "lulja e perlave" dhe "lulja e nuses", përfitimet e zambakut nuk janë të kufizuara. Kjo lule e bukur vonon dhe zbeh shenjat e plakjes siç janë, rrudhat në lëkurë dhe përshpejton rigjenerimin e qelizave. Ndërsa ushqen lëkurën, arrin të qetësojë skuqjen dhe acarimin dhe i shton forcë kapilarëve.

   Nga ana tjetër, parandalon rënien e flokëve dhe lejon flokët të trashen dhe të rigjallërohen. 

    

   Përdorimi: 

   Lani fytyrën duke e shkumëzuar me sapunin e luleve të Thalias, lini atë në formën e një maske për 2-3minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë banjës, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin dhe flokët. Prisni për një kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP