Sapun Natyral me Lule Orkidea

  Sapun Natyral me Lule Orkidea

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Sapuni i orkides i tërheq vëmendjen me formulën e tij të veçantë.

   Orkidea me përfitime unike për shëndetin dhe kujdesin e lëkurës, hidraton dhe qetëson intensivisht lëkurën, krijon një lëkurë të lëmuar, përsos tonin e lëkurës, e mbron atë nga efektet negative të faktorëve të jashtëm dhe lufton radikalet e lira.

   Ajo lufton me sukses plakjen dhe zvogëlon vijat e holla dhe rrudhat me mukozat që përmban (substanca që fryhen në ujë dhe formojnë një tretësirë ​​gjysmë të lëngshme). Orkide është gjithashtu një nga përbërësit e domosdoshëm të parfumeve.

   Përdorimi: 

   Lani fytyrën duke e shkumëzuar sapunin e  orkides, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë banjës, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin dhe flokët. Prisni për një kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP