Sapun me Vajin e Pemës së Çajit

  Sapun me Vajin e Pemës së Çajit

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Vlerësojeni lëkurën tuaj me sapunin vaj peme të çajit!

   Informacione mbi produktin:

   Vaji i pemës së çajit, i cili zbut dhe hidraton lëkurën, ndihmon në balancimin e ynydrës, dhe gjithashtu i jep lëkurës një pamje me shkëlqim.  Ndërkohë, ajo lufton aknet në lëkurë dhe madje ndihmon në eliminimin e shenjave të tyre. Për më tepër, ka një efekt në heqjen e mavijosjeve që ndodhin si rezultat i ngjarjeve të tilla si goditja apo rënia. Vaji i pemës së çajit gjithashtu i bën flokët më të dendur dhe të kujdesshëm, duke parandaluar rënien e flokëve. Ja pra të gjitha këto veti të vajit të pemës së Çajit që përmban, Thalia Natural Beauty e bëri pjesë të përditshmërisë tonë.

   Përdorimi:

   Lani fytyrën me sapunin e vajit të çajit, lëreni atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni pak dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP