Sapun me Mjaltë

  Sapun me Mjaltë

  Lek 300
   DESCRIPTION

   Sapuni Thalia Royal Jelly dhe Honey Essence i jep lëkurës tuaj një pamje të freskët duke siguruar një butësi dhe shkëlqim. Me ekstraktin e qumështit të bletës dhe mjaltin, kanë efekte restauruese në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe rigjenerimin e qelizave për shkak të lodhjes së shkaktuar nga faktorët e mjedisit. Ju do të ndiheni energjik dhe të relaksuar me aromën e këndshme të këtij sapuni. Nuk përmban yndyrë shtazore, kaustike dhe paraben.

    Përdorimi:

    Pasi të keni larë lëkurën tuaj me shumë shkumë, lëreni atë në formën e një maske për 2-3 minuta, më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë.

   Falë parfumit të saj të veçantë dhe bazës që ka,do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër dhe e parfumosur.

   Produkt i testuar dermatologjikisht.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP