Sapun me Gjalp Shea

  Sapun me Gjalp Shea

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Sapuni THALIA me gjalp Shea është një sapun i butë, i përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të fytyrës dhe lëkurës me shkumën e tij të butë. Sapuni THALIA me gjalp shea, i pasuruar me një përqindje të lartë të gjalpit shea, përveç efektit të tij hidratues, pastron butësisht, pa tharë dhe dëmtuar shtresat e lëkurës. Me strukturën e saj kremoze, e bën lëkurën më të freskët, të hidratuar dhe të butë. Mbron në mënyrë të sigurt lëkurën nga efektet tharëse të erës dhe diellit falë gjalpit Shea, duke siguar mbrojtje sa më natyrale.

   Përdorimi i produktit: 

   Pasi të keni larë fytyrën me shumë shkumë, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, dhe më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë. Falë aromës të veçantë dhe bazës së sapunit të testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP