Sapun me Alga Deti

  Sapun me Alga Deti

  Lek 300
   DESCRIPTION

   Sapuni me ekstrakt  të algave të detit, me përmbajtje të pasur me minerale, freskon lëkurën dhe e hidraton në maksimum.

   Pastron lëkurën nga qelizat e vdekura, siguron shkëlqim dhe parandalon plakjen e saj. Falë aminoacideve që përmban, zbukuron lëkurën.

   Ndihmon në heqjen e celulitit dhe rrudhave, është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

   Përdorimi:

   Lani lëkurën tuaj duke shkumuar. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta në formën e një maske.

   Shpëlajeni me ujë të ftohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP