Sapun Jojoba

  Sapun Jojoba

  Lek 300
   DESCRIPTION
   Sapuni Thalia Natural Jojoba është një sapun për lëkurën që mund ta përdorni me siguri falë strukturës së butë dhe aromës së shkëlqyeshme që ka. Vaji i jojobës, i cili është i pasur me vitaminë E dhe merret nga farat e bimës organike të jojobës, i jep lëkurës një butësi të përsosur. Në këtë mënyrë, Thalia Natural Jojoba Soap ndihmon në kujdesin e flokëve, ul formacionet e padëshiruara në lëkurë dhe zvogëlon pamjen e padëshiruar të lëkurës të shkaktuar nga faktorë të mjedisit. Falë parfumit të veçantë dhe faktit që është i testuar dermatologjikisht, do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër.

    

   Përdorimi:

   Lani lëkurën tuaj me shumë shkumë.

   Lëreni për 2-3 minuta në formën e një maske.

   Shpëlajeni atë me ujë të ftohtë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP