Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Sapun me Mollë të Kuqe

Sapun me Mollë të Kuqe

Regular price Lek 200 ALL
Regular price Sale price Lek 200 ALL
Sale Sold out
Tax included.

E pasur me vitamina A, B1, B6, B12, C, E dhe K, molla është një burim i vërtetë i shëndetit për trupin tonë

Sapuni i Mollës së Kuqe, i cili është perfekt për bukurinë e lëkurës, kujdeset dhe hidraton lëkurën dhe lufton rrathët e zinj dhe infeksionet e lëkurës. Gjithashtu freskon dhe relakson lëkurën në mënyrë të dukshme. Nga ana tjetër, ushqen dhe forcon flokët dhe ju mundëson të keni flokë më të bukur.

Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin me siguri, që lëkura juaj të jetë më e pastër falë këtij sapuni të testuar dermatologjikisht.

 Përdorimi: 

 Lani fytyrën duke e shkumëzuar me Thalia Natural Beauty Red Apple Macaron, lëreni në formën e një maske për dy deri në tre minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të ftohtë. Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë të nxehtë dhe aplikojeni në të gjithë trupin dhe flokët. Prisni për një kohë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details