Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Primer -IDUN Minerals

Primer -IDUN Minerals

Regular price Lek 3,700 ALL
Regular price Sale price Lek 3,700 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Bazë për makeup-in nga IDUN
-Mbron lëkurën tuaj dhe i jep një bazë perfekte  per aplikimin e makeup-it.
-Përmban qymyr aktivizues me veti antibakteriale(i cili i jep produktit një ngjyrë gri që zhduket kur aplikohet në lëkurë)
-Krijon një bazë të njëtrajtshme dhe ndihmon makeup-in  të qëndrojë gjatë gjithë ditës.
-I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht  për lëkurën me akne.

View full details