Për flokë që bien dhe nuk rriten !

  Për flokë që bien dhe nuk rriten !

  Lek 800 Lek 1,600
   DESCRIPTION

   Seti 1 + 1 !

   Shampo me Hithra dhe Ekstrakt Gështenje

   Thalia Natural Beauty ka krijuar një shampo të shkëlqyeshme në Laboratorin e Kozmetikës Akten për ata që ankohen për dobësi dhe rënie të flokëve të tyre.

    Cilat janë përfitimet e gështenjës së kalit?

    Disa nga përfitimet e gështenjës së kalit: Ushqen rrënjët e flokëve duke rritur qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës. Parandalon zbokthin dhe rrjebullën e kokës. Ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve.

   Cilat janë përfitimet e therrës së hithrës?

   Eliminon zbokthin. Riparon flokët e ndarë. Ndihmon flokët të rriten më të gjatë dhe të trashë. Përveç vetive të shkëlqyera shëruese të gështenjës së kalit dhe hithrës, aktivet bimor të patentuar PhytoComplex AHL®, i cili merret nga përzierja e 24 bimëve të ndryshme në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe është efektiv kundër rënjes së flokëve, dhe përmban provitamina dhe proteina të hidrolizuara, duke rezultuar në një shampo jashtëzakonisht të fuqishme. Provojeni, nuk do pendoheni!

   Përdorimi i produktit:

   Përdoreni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë dhe lëreni të veprojë të paktën pesë minuta. Masazhojeni atë në flokët tuaj dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Ne ju rekomandojmë që ta përdorni rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

    

   Krem për Lëkurën me vaj Avokado

   Kremi për kujdesin e lëkurës me vaj Avokado hidraton lëkurën tuaj natyrshëm me acide yndyrore të çmuara dhe vaj avokado, i cili përmban shumë minerale. Përthithet shpejt nga lëkura, e hidraton dhe zbut atë për një kohë të gjatë. Ai mbron barrierën e lëkurës që humb hidratimin dhe ndihmon në heqjen e thatësisë së lëkurës dhe rritjen e elasticitetit të saj, duke mos bllokuar poret.

    Përdorimi i produktit:

   - Vendoseni butësisht në lëkurën e pastruar në mëngjes dhe në mbrëmje me lëvizje masazhi rrethore.

   - I përshtatshëm për fytyrën tuaj dhe të gjithë lëkurën tuaj.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

    

   BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP