Skip to product information
1 of 1

Modastika

Pastrues Shkumues për Fytyrë Aloe Vera 50%

Pastrues Shkumues për Fytyrë Aloe Vera 50%

Regular price Lek 399 ALL
Regular price Lek 700 ALL Sale price Lek 399 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Të keni një lëkurë të pastër dhe të butë me shkumën pastruese dhe hidratuese të fytyrës Thalia Natural Beauty Aloe Vera nuk është një ëndërr!

Informacione mbi produktin:

Shkuma e pastrimit të fytyrës dhe hidratuesi është formuluar për të pastruar lëkurën tuaj të ndjeshme pa e dëmtuar atë dhe për të rifituar hidratimin e humbur. Me ekstraktin e saj 50% të aloe verës dhe strukturën e butë të shkumës, ndihmon në hidratimin e lëkurës tuaj dhe zvogëlimin e tensionit të saj. Ndarja e produkteve të saj 100% natyrore dhe 100% teknologjike me parullën "E drejta juaj për të jetuar natyrshmërinë", Thalia Natural Beauty përfshin shumë aloe vera në serinë e saj, të cilën ajo paraqet si një shembull unik i studimeve R&D. Bima aloe vera me origjinë nga Afrika, e cila është anëtare e familjes së zambakëve, përshkruhet si "bima e pavdekësisë" nga egjiptianët. Arsyeja për këtë është se është një depo e vërtetë mineralesh, aminoacidesh dhe vitaminash. Mjafton të theksohet vlera e aloe vera edhe nëse deklarojmë se ka 20 minerale, 18 aminoacide dhe 12 vitamina në lëngun si xhel që del nga gjethet e aloe vera. Ne ju rekomandojmë të përdorni shkumën e pastrimit të fytyrës Thalia dhe Kremin hidratues për fytyrën dhe SOS Serum Hidratues, të cilat janë produkte të tjera të kujdesit për fytyrën.

 Përdorimi:

Hidhni shkumën në madhësinë e një arre në pëllëmbën tuaj dhe aplikojeni atë në fytyrën tuaj me një masazh të lehtë. Pasi të keni pritur për 1-2 minuta, shpëlajeni me shumë ujë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details