Pastrues Fytyre Shkumues Sakura

  Pastrues Fytyre Shkumues Sakura

  Lek 399 Lek 700
   DESCRIPTION

   Pastruesi në formë shkume për fytyrën - Thalia, përmban ekstrakte të pemës sakura (lulja e qershisë), e cila është e famshme për trëndafilin e saj unik, ndihmon në pastrimin e lëkurës suaj.

   Ky produkt kundër plakjes rikthen hidratimin që lëkura juaj ka humbur falë vajrave të çmuar si bisabalol si dhe ekstrakte unike të sakura. Inkurajon formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj dhe rrit elasticitetin e lëkurës tuaj. Krijon një lëkurë të butë dhe të hidratuar. Ju mund të vazhdoni kujdesin për lëkurën tuaj të pastër dhe të freskët me kremin kundër plakjes Thalia Natural Beauty Sakura.

    Përdorimi:

   Lani fytyrën tuaj me pastruesin për fytyrën kundër plakjes Thalia dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, duke e shkumuar. Shpëlajeni me ujë të vakët.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP