Sapun Natyral me Copëza Ulliri

  Sapun Natyral me Copëza Ulliri

  Lek 350
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Me shkumën e bollshme dhe efektin e butë, kur përdoret rregullisht, zbukuron lëkurën, forcon flokët, rrit rezistencën ndaj sëmundjeve të lëkurës. Pasi të përdorni Sapunin, lëkura bëhet e butë, e pastër dhe më elastike.

   Përdorimi i produktit:

   Pasi të keni larë fytyrën tuaj me shumë shkumë me Natural Olive Grained Soap, lëreni për 2-3 minuta në formën e një maske. Shpëlajeni fytyrën me ujë të ftohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë të nxehtë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj. Pasi të keni pritur për një kohë të shkurtër, shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Falë parfumit të saj të veçantë dhe bazës së sapunit të testuar dermatologjikisht, ju do të ndjeni që lëkura juaj është më e pastër me Thalia Natural Olive Grain Soap.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP