Moringa

  Moringa

  Lek 1,200
   DESCRIPTION

   Pluhuri Moringa, i marrë nga gjethet e bimës, është i pasur me vitamina (grupi B, biotinë, acid folik, A, C dhe E), proteina, minerale, përfshirë kalium dhe kalcium. Hidraton dhe forcon strukturën e flokëve, duke siguruar lëndët ushqyese thelbësore për të parandaluar dobësimin e saj dhe rënien vijuese. Ai gjithashtu ka një veprim pastrues dhe zbutës.

    SI PËRDORET:

   Përzjeni sasinë e nevojshme të pluhurit me ujë të nxehtë, derisa të merrni një masë jo shumë të trashë. Vendoseni në flokë pak të pastruar dhe pak të lagur. Mbështilleni me letër alumini dhe lëreni të veprojë për  20 deri 45 minuta. Pas kohës së pritur, shpërlahet floku dhe vazhdo me tharjen normale. Mund të kombinohet me Altea ose Ziziphus.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP