Maskë me Ekstrakt Sakura për Flokë të Dëmtuar

  Maskë me Ekstrakt Sakura për Flokë të Dëmtuar

  Lek 1,000
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Mbaj një pranverë të pafund në flokët tuaj me Thalia Natural Beauty Sakura Hair Mask, e cila është ushqyese dhe ultra-hidratuese për flokët e dëmtuar! Kjo maskë për kujdesin e flokëve do t’i zbusë dhe shkëlqejë flokët tuaj. Ruan ngjyrën e flokëve tuaj dhe lehtëson procesin e tharjes me tharëse. Me esencat e saj ushqyese, siguron hidratim të fortë në flokë dhe përmirëson ndjeshëm dehidratimin e tyre. Ndërsa forcon dhe ushqen fijet e flokëve me vitaminë E dhe provitaminën B5, ajo ofron një  aromë të freskët dhe të qëndrueshme.

    

   Përdorimi i produktit:

   Ju mund të aplikoni maskën për flokët në flokët tuaj të lagur që lani me shampo 1 deri në 2 herë në javë. Lëreni në flokët tuaj për të paktën pesë minuta; Ndërkohë, masazhoni flokët tuaj për të rritur thithjen dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP