LUX - Locion për trupin, hidratues, zbutës dhe ndricues lëkure
LUX - Locion për trupin, hidratues, zbutës dhe ndricues lëkure

  LUX - Locion për trupin, hidratues, zbutës dhe ndricues lëkure

  Lek 3,000
   DESCRIPTION

   LUX - Locion për trupin, hidratues, zbutës dhe ndricues lëkure

   Locion për trupin, i lehtë dhe delikat, me fuqi të lartë hidratimi, zbutjeje dhe ndriçimi, ideal për trajtim të përditshëm. Aktivizues dhe rifreskues duke e mbajtur lëkurën e butë si mëndafshi. Është e kompozuar me efekte të larta ushqyese dhe relaksi, si vaji Calendula, që është rivitalizues, gjithashtu është Cardiospermum dhe Orizanolo me efekt antioksidues. Të gjitha mbrojnë lëkurën nga plakja e shkaktuar nga ekspozimi në diell dhe shqetësimet që sjell. Lëkura bëhet më elastike dhe shndrritëse falë esktrakteve të Verbasco, që ofrojnë ndjesinë e një lëkure më rinore dhe të mirëmbajtur.

   Përdorimi:

   Shpërndani sasinë e duhur të produktit në të gjithë trupin dhe masazhoni derisa të përthithet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP