Serum për flokët

  Serum për flokët

  Lek 1,500
   DESCRIPTION
   • Serum inovativ për flokët
   • I përshtatshëm për çdo lloj floku
   • Volumizon,ushqen dhe riparon flokët e dobët
   • Hidraton dhe forcon flokun
   • Përqindja e lartë e acidit hialuronik  dhe esktraktet biologjike të mjedrës dhe Rosehip hidratojne dhe i japin shkëlqim flokëve.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP