Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Locion Trupi Midnight

Locion Trupi Midnight

Regular price Lek 700 ALL
Regular price Sale price Lek 700 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Locioni trupit, pastrues dhe ekuilibrues Midnight ndihmon në ruajtjen e vlerës së PH të lëkurës tuaj falë ujit të trëndafilit që përmban. Locioni i trupit pastrues dhe balancues i trëndafilit Thalia, i cili gjithashtu ndihmon në rinovimin e lëkurës tuaj, e bën lëkurën tuaj të ndjehet e ngopur me hidratim dhe e freskët gjatë gjithë ditës me aromën e saj të këndshme dhe strukturën e mëndafshtë.

Trëndafili, i cili ka qenë simboli i dashurisë dhe bukurisë për mijëra vjet, tani gjen një kuptim të ri me Serinë e Pastrimit dhe Balancimit të Trëndafilave Midnight të markës Thalia Natural Beauty. Sigurohuni që të zbuloni gamën e pastrimit dhe balancimit me trëndafil Thalia Midnight për të plotësuar rutinën tuaj të bukurisë.

Cilat janë përfitimet e trëndafilit?

Trëndafili, i cili ka veti antioksiduese me përmbajtjen e tij të vitaminës C, rigjeneron dhe rinon lëkurën. Është një krem ​​hidratues i shkëlqyeshëm dhe depërton lehtësisht në lëkurë me vajrat natyralë që përmban.

Tërheq lëkurën, siguron fleksibilitet, hap poret dhe e bën lëkurën të butë. Trajton lëkurën; e pastron nga infeksionet si ënjtja, skuqja, puçrrat dhe ekzema. Qetëson dhe relakson lëkurën. Mbron nga djegiet e diellit.

Gjithashtu një efekt  kundër celulitit pasi përshpejton qarkullimin e gjakut. Trëndafili ka qenë një nga mënyrat më të bukura për të arritur bukurinë që nga kohërat antike. Petalet e trëndafilit kanë qënë gjithmonë prezente në trajtimet e trupit.

 Përdorimi:

Mund të përdorni locionin pastrues dhe ekuilibrues të trupit Thalia Midnight Rose pas dushit dhe diellit, dhe gjithashtu kur të doni.

Hidhni pak në pëllëmbën tuaj. Vendoseni atë në lëkurë me lëvizje të butë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details