Larësi(me veti hidratuese)Micellar Water

  Larësi(me veti hidratuese)Micellar Water

  Lek 3,100
   DESCRIPTION

   Heq butësisht mbetjet e fundit të papastërtive dhe makeup-it, duke e lënë lëkurën të freskët.

   • I jep fytyrës një shtresë të lehtë hidratimi gjatë ditës
   • Përmban,glicerinë, PCA dhe acid malik(3 rregullatorët bazë të lagështirës së lëkurës)
   • Mbron lëkurën nga agjentët agresivë si dhe nga ndotja e ambientit
   • I pasur me vitaminën C(antioksidues)
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP