Kundër rënies intense të flokut !

  Kundër rënies intense të flokut !

  Lek 800 Lek 1,600
   DESCRIPTION

    

   Seti 1 + 1 !

   Shampo kundër Rënies së Flokëve me Hudhër dhe Xhensen

   Shampoja kundër rënjes së flokëve, e cila përmban ekstrakte hudhre dhe xhensen, forcon rrënjën dhe ndihmon në uljen e rënjes intensive të flokëve me këto dy përbërës të veçantë. Kjo i bën flokët tuaj të duken më të shndritshme dhe të pastër.

   Cilat janë përfitimet e hudhrës për flokët? Është demonstruar nga studime të ndryshme shkencore se hudhra zvogëlon humbjen e flokëve dhe madje ndihmon në rritjen e flokëve të rinj. Cilat janë përfitimet e bimës së xhensenit për flokët? Bima e xhensenit, mbron flokët, kujdeset për flokët e dëmtuar, ndihmon rritjen më të shpejtë, pastron lëkurën e kokës dhe rrit shkëlqimin e flokëve.

   Krem për Lëkurën me Vaj Chia

   Formula e saj, e pasur me vitaminë E natyrale, gjalpë shea, provitamin B5, të përfshira në vajin chia, siguron hidratimin dhe kujdesin për nevojat e lëkurës tuaj. Rekomandohet për përdorim si pjesë e rutinës tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën.

    

   BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP