Crystal Hair Remover
New

  Crystal Hair Remover

  Lek 2,500 Lek 4,500
   DESCRIPTION
   Nëse jeni të lodhur nga brisku, depilimi i dhimbshëm, lëkura e ndjeshme ndaj kremit për heqjen e qimeve?
   Pastruesi estetik është për ju! Zhduk lëkurën e vdekur dhe I jep lëkurës tuaj butesi. Përdorimi i mikroteknologjisë për të hequr butësisht qimet në sipërfaqen me të cilën bie në kontakt, thjesht duke rrëshqitur sipërfaqen të heqësit të qimeve mbi lëkurë.
   Heqja e qimeve pa dhimbje -- Thjesht fërkojeni në lëkurën tuaj me lëvizje rrethore për një trup pa qime! Ky proces gjithashtu ndihmon në eksfolimin, duke zbuluar lëkurën e lëmuar pas përdorimit. Ndihmon në shkëlqimin e lëkurës tuaj dhe e lë lëkurën të lëmuar në prekje.
   Duke përdorur teknologjinë Nanocrystalline, Eraser Crystal Hair mundëson që qimet të grumbullohen dhe të shkëputen nga sipërfaqja kur fërkohen butësisht në lëkurë. Nuk kërkohet rimbushje ose rimbushje dhe është i ripërdorshëm deri në 3 vjet. Është një depilim fizik pa dhimbje dhe është i butë për lëkurën tuaj.
   Projektuar për të ngadalësuar rritjen e flokëve në vetëm disa seanca. Ne rekomandojmë përdorimin në lëkurë të thatë ose të lagur pas dushit. Duke përdorur presion të lehte, thjesht fërkojeni heqjen e qimeve të kristalit në zonën e dëshiruar me lëvizje rrethore.
   Aplikojeni në çdo pjesë të trupit - Heqja e qimeve është e sigurt për t'u përdorur në kyçet, krahët, këmbët, gjoksin dhe shpinën. Megjithatë, ju sugjerojmë të mos e teproni ose të fërkoni shumë fort. Nëse jeni lëkurë e ndjeshme, provojeni fillimisht në krahë/këmbë përpara se ta përdorni në pjesë të tjera delikate.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS
   BACK TO TOP