Krem për Sytë

  Krem për Sytë

  Lek 1,500
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Kremi i konturit për sytë THALIA ofron kujdesin për zonën tuaj të syve, me vaj Organik TSUBAKI, ekstrakt Hamamelis dhe ekstrakt kamomili, duke siguruar lehtësimin që do të ndjeni në lëkurën tuaj me ekstrakte bimore.

   Kremi për konturin e syve THALIA, i pasuruar me vaj Bran orizi dhe gjalpë Shea për një barrierë mbrojtëse të lëkurës rreth syve, siguron nevojën tuaj për më shumë hidratim me Acid Hyaluronic, duke mbajtur energjinë e dëshiruar në lëkurën tuaj me vitaminë E dhe provitaminën B5.

   Me suplementin Coenzym Q10 në përmbajtjen e tij, ndihmon që zona juaj e syve të duket më e tërhequr dhe e pastruar. Pas përdorimit të kremit të konturit  për sytë THALIA, zona juaj e syve duket shkëlqyese dhe e fuqishme.

   Përdorimi i produktit:

   Aplikoni çdo ditë në zonën e syve dhe zonën e qafës çdo mbrëmje. Kujdeset për lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës kur zona juaj e syve ka nevojë për kujdesin më të madh me përmbajtjen e saj organike dhe strukturën e butë. Ne ju rekomandojmë që të përdorni setin, krem nate dhe dite për kujdesin tuaj të fytyrës.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP