Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Skrab për Fytyrën me Myshk te Bardhë dhe Vaj Argani

Skrab për Fytyrën me Myshk te Bardhë dhe Vaj Argani

Regular price Lek 600 ALL
Regular price Sale price Lek 600 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Informacion per produktin: 

Seria e lëkurës Thalia Keep Fresh, me formulën e saj të butë sidomos për lëkurën normale dhe të kombinuar, ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura, zbutjen e sipërfaqes së lëkurës, zvogëlimin e poreve dhe papërsosmëritë duke mbrojtur ekuilibrin e hidratimit së lëkurës. Me përmbajtjen organike të vajit  të Arganit, ajo hidraton lëkurën dhe ofron kujdes për një kohë të gjatë. Kjo i jep lëkurës një ndjenjë të freskët dhe të pastër.

Përdorimi i produktit:

Koha ideale për pëdorimin e kremit është para gjumit. Vendoseni në lëkurë të pastër dhe të hidratuar me lëvizje të vogla rrethore. Shmangni kontaktin me zonën e syve. Shpëlajeni me ujë të vakët dhe thajeni butësisht me një peshqir.

Rekomandohet të përdoret 2 ose 3 herë në javë, sipas nevojës.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details