Krem për Lëkurën me vaj Avokado

  Krem për Lëkurën me vaj Avokado

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Kremi për kujdesin e lëkurës me vaj Avokado hidraton lëkurën tuaj natyrshëm me acide yndyrore të çmuara dhe vaj avokado, i cili përmban shumë minerale. Përthithet shpejt nga lëkura, e hidraton dhe zbut atë për një kohë të gjatë. Ai mbron barrierën e lëkurës që humb hidratimin dhe ndihmon në heqjen e thatësisë së lëkurës dhe rritjen e elasticitetit të saj, duke mos bllokuar poret.

    Përdorimi i produktit:

   - Vendoseni butësisht në lëkurën e pastruar në mëngjes dhe në mbrëmje me lëvizje masazhi rrethore.

   - I përshtatshëm për fytyrën tuaj dhe të gjithë lëkurën tuaj.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP