Krem për Lëkurën me vaj Argani

  Krem për Lëkurën me vaj Argani

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Është i njohur për hidratimin dhe kujdesin që i nevojitet lëkurës me ekstrakte ushqyese të tilla si vaji argan organik, gjalpi shea, provitamina B5 dhe vitamina E. Kremi, i pasuruar me vaj argan, e bën lëkurën më të butë dhe rrezatuese, duke ju bërë të ndiheni të lehtë pas përdorimit të saj. Lëkura juaj do të duket më shkëlqyese, e rigjeneruar dhe e fuqishme. Përdoreni si pjesë të rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën.    

   Përdorimi: 

   Vendosni kremin e lëkurës me vaj Argan në lëkurën tuaj me prekje të lehta. Ju mund ta përdorni me lehtësi këtë produkt si pjesë të rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën kur filloni ditën, pas dushit dhe banjës së diellit ose sa herë që keni nevojë për të.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP