Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Krem për Lëkurën me Pluhur Perle

Krem për Lëkurën me Pluhur Perle

Regular price Lek 800 ALL
Regular price Sale price Lek 800 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Krijuar nga kombinimi i pluhurit unik të perlave me solucione të veçanta në Akten Cosmetics Laboratory, 100% natyrale dhe 100% inovative Thalia Pearl Skin Cream përmban molekula bioaktive me bazë minerale miqësore me strukturën e lëkurës. Falë kësaj veçorie, përshpejton metabolizmin e lëkurës dhe rinovon qelizat.

Kremi i lëkurës me pluhur perle gjithashtu kontribuon në rigjenerimin e lëkurës me efektet e saj tërheqëse, freskuese dhe kundër rrudhave. Nga ana tjetër, duke ruajtur ngjyrën natyrale të lëkurës, ajo zvogëlon skuqjen dhe largimin e njollave. Në përdorim të rregullt, ajo i jep shkëlqim dhe freski.

A është pluhuri i perlave i dobishëm për lëkurën?

Pluhuri i perlave, i cili ka një strukturë organike me bazë minerale, përmban shumë minerale që janë të dobishme për lëkurën, si dhe proteina dhe më shumë se 20 aminoacide. Falë bashkimit të saj të energjisë minerale, proteinave dhe aminoacideve, pluhuri margaritar rigjeneron qelizat, tërheq dhe zvogëlon rrudhat.

Përdorimi: 

Vendosni kremin në lëkurën tuaj me prekje të lehta. Ju mund ta përdorni lehtë produktin si pjesë e rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën kur filloni ditën, pas dushit dhe banjës së diellit, ose sa herë që keni nevojë për të.

*Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details