Krem për Fytyrën me Vaj të Farave Chia

  Krem për Fytyrën me Vaj të Farave Chia

  Lek 1,000
   DESCRIPTION

   Kremi me fara Chia për fytyrën ushqen lëkurën tuaj me përmbajtjen e saj të çmuar të vajit dhe jep një ndjenjë të butë dhe gjallëruese. Formula e saj, e cila forcohet me vitaminën E natyrale, gjalpë shea, provitamin B5, të përfshira në vajin chia, siguron hidratim dhe kujdesin për nevojat e lëkurës suaj. Rekomandohet për përdorim si pjesë e rutinës tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën.

   Përdorimi i produktit:

   Vendoseni butësisht në fytyrë dhe qafë të pastër, me lëvizje rrethore masazhi, në mëngjes dhe në mbrëmje.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP