Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Krem Anti-Akne

Krem Anti-Akne

Regular price Lek 1,500 ALL
Regular price Sale price Lek 1,500 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Informacione mbi produktin:

Aknet (puçrrat), të cilat vijnë në periudhën e adoleshencës, vazhdojnë të jenë pjesë për shumë vite në disa lëkura. Ndonjëherë ato mund të mbulojnë lëkurën tonë në mënyrë periodike për shkak të çrregullimeve hormonale, ilaçeve ose përdorimit të produktit të gabuar kozmetik dhe ato mund të jenë shoqëruesit e domosdoshëm të periudhave menstruale! Edhe një puçërr e vogël shpesh mund të pengojë mirëqenien tonë. Sigurisht, zgjidhja më e mirë është të përdorim një krem ​​aknesh që është i përshtatshëm për lëkurën tonë dhe është efektiv.

Thalia Natural Beauty, e cila ofron produkte 100% natyrale, ka një zgjidhje të tillë: - Krem Anti-Akne. Ndërsa ky produkt ndihmon për të parandaluar formimin e puçrrave në lëkurën tuaj, nga ana tjetër, ai siguron hidratimin që i duhet lëkurës tuaj me formulën e tij të lehtë dhe mbron PH të lëkurës tuaj dhe ekuilibrin e yndyrës me përbërësit e tij natyralë.

Cleanser care- Kremi anti akne gjithashtu bën që lëkura juaj të duket më e shëndetshme dhe e butë me përdorimin e rregullt. Ju mund ta përdorni produktin si krem ​​hidratues në përditshmëri. Ofrohet në një shishe.

Përdorimi i produktit:

Aplikoni Kremin Anti-Akne përdoret duke masazhuar lëkurën tuaj kur është e pastër.

Kujdes:

Mos e përdorni nëse keni një alergji të njohur ndaj përbërësit në produkt. Shmangni kontaktin me sytë. Mos e aplikoni në lëkurë të lënduar, të djegur ose të irrituar. Për përdorim të jashtëm.

 

 

View full details