Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Skrab për fytyrën dhe trupin

Skrab për fytyrën dhe trupin

Regular price Lek 3,300 ALL
Regular price Sale price Lek 3,300 ALL
Sale Sold out
Tax included.
  • E përshtatshme për pastrim të thellë dhe jo agresiv
  • I jep shkëlqim lëkurës, falë veprimit të bajames dhe pudrës së kakaos
  • Vepron  kundër rrudhave

E përshtatshme  për lëkurë sensitive

Përdorimi:

Fytyra: Aplikojeni në fytyrë duke e masazhuar në lëvizje rrethore për rreth një minutë, duke evituar zonën e syve. Lejeni për 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni.

Trupi: Aplikojeni në trup duke e masazhuar në lëvizje rrethore duke e përfocuar në zonat e ashpra si brryli, gjuri dhe thembra. Lejeni për 10-15 minuta dhe më pas shpëlajeni.

View full details