Fytyrë dhe trup i artë!

  Fytyrë dhe trup i artë!

  Lek 5,100 Lek 7,200
   DESCRIPTION

   SET 2 + 1 

   Spray dielli me bazë qumësht,mjaltë ,karrota dhe papaja e butë ,i lehtë dhe i përshtatshëm për të gjithë familjen  për mbrojtjen nga  rrezet  UVA dhe UVB.

   Siguron nxirje perfekte  dhe shmang:
   - djegien nga dielli
   -eritemën
   -si dhe cdo lloj irritimi 
    
   Mjalti siguron hidratimin e duhur për lëkurën
   Karrota stimulon nxirje të njëtrajtshme 
   Papaja ndihmon në shmangien e njollave të diellit. 

   I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.Nuk lë njolla  të bardha.
    Formati 150 ml

   Ky xhel dushi i formuluar ka veprim pastrimi ndërsa mbron nxirjen. Me përmbajtje të vajit të karrotës , Aloe Vera  dhe Vitaminës E, redukton mundësinë e formimit  të radikalëve të lirë pas ekspozimit në rrezet UV.

   -Karrota dhe vaji i Walnut Hull mundësojnë  një nxirje afatgjatë
   -Mjalti ka një veprim thellësisht hidratues
   -Aloe Vera siguron veprim qetësues dhe efekt freskues
   Formati 500 ml


   Ky krem dielli  freskues, hidratues dhe ushqyes është trajtimi i përsosur pas ekspozimit në diell.
   -Aloe Vera siguron veprim qetësues
   -Mjalti ka efekte hidratuese
   -Gjalpi Shea dhe Argani ushqejnë lëkurën
   Kombinimi i tyre rigjeneron lëkurën ndërsa redukton skuqjen e lëkurës.
    
   Formati 300 ml

   BLI 2 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP