Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Furçë për definimin e syve dhe buzëve-IDUN Minerals

Furçë për definimin e syve dhe buzëve-IDUN Minerals

Regular price Lek 1,440 ALL
Regular price Lek 1,800 ALL Sale price Lek 1,440 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Për aplikimin perfekt të tonit të syve  dhe të produkteve të tjera në sipërfaqe të vogla si në vetulla dhe në buzë.

Furça është antialergjike dhe e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.

Fijet janë të buta dhe të dendura për të dhënë një rezultat të përsosur dhe janë bërë nga  cilësia më e mirë e taklon-it sintetik dhe nuk lëshon fije.


View full details