Gjalp Shea për lëkurën dhe flokët

  Gjalp Shea për lëkurën dhe flokët

  Lek 2,500
   DESCRIPTION

   Funksionet e tij fantastike ushqyese, kuruese dhe mbrojtëse.

   • E bën lëkurën më elastike 
   • Përmban Vitaminë E dhe kristalinë me fuqi të lartë antioksiduese
   • Veçanërisht i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe me ekzemë
   • I përshtatshëm për lëkurën delikate të fëmijëve dhe grave shtatëzëna
   • Anti-inflamator i fuqishëm
   • Lehtëson të djegurën nga dielli dhe skuqjen
   • Rigjeneron, ushqen flokët dhe është tepër efikas n.q.s.keni zbokth 

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP